Codzienne krwotoki z nosa

Około 3 tygodnie temu zaczęłam mieć krwotoki z nosa, nie byłoby w tym nic niepokojącego gdyby nie fakt że pojawiały się one codziennie, czasem nawet dwa razy. Podejrzewałam przemęczenie, zaczęłam zażywać witaminy, ale dla pewności zrobiłam też podstawowe badania. W morfologii krwi jedynym odchyłem był wynik 'gra%' który wyniósł 48,4. Przy rozmazie krwi neutrofile segmentowane 34% i leukocyty 54%, reszta w normie. P.doktor stwierdziła że wyniki są dobre, czy powinnam wybrać się do innego lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza otolaryngologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.