Codzienne mdłości, bóle w okolicy lędźwiowej i kołatanie serca

Witam. Od niedawna moja 15-letnia córka odczuwa codziennie mdłości od godziny 17-18 aż do zaśnięcia. Je normalnie, nie jest w ciąży. Codziennie oddaje duże miękkie stolce w brązowym kolorze. Oddaje rownież dużo moczu mimo ze mało pije. Od czasu do czasu pobolewają ja okolice lędźwi jest to taki tępy kłujący ból. Odczuwa rownież kołatanie serca podczas zaśnięcia lub po zjedzeniu trochę większego posiłku. Czasem gdy wstaje rano to ma opuchnięte oczy. I ona nie wymiotowała.

Aleksander Ropielewski

Proponuję wykonanie podstawowych badań krwii i badania ogólneog moczu i kontakt z lekarzem. Bez tego trudno jest rozpocząć diagnostykę i postawić możłiwe rozpoznanie.