Codzienne mdłości u nastolatka z niewiadomych przyczyn

Witam. 17 letni syn ma codzienne mdłości od miesiąca ,które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie .Miał robione badania krwi , moczu ,crp, usg jamy brzusznej, gastroskopię oraz kolanoskopię .Wszystkie badania wyszły dobrze . Nie mam pojęcia jak mam dalej dziecku pomóc .Proszę o radę

Jeżeli tak bardzo rozbudowana diagnostyka nie dała rozpoznania i nie ma żadnego innego objawu, należałoby zastanowić się nad emocjonalnym tłem dolegliwości. Wykluczono także, jak rozumiem wszelkie używki.