Codzienne nierówne bicie serca i lekki ból w klatce

Odczuwałem codziennie nierówne bicie serca i lekki ból w klatce. ECHO: łagodna niedomykalność mitralna, niedomykalność trójdzielna, EF 67n%, LP 38mm EKG 1: Lewogram, migotanie przedsionków z czynnością serca 70-120/min. Bez cech niedokrw. Lewogram, rytm zatokowy miarowy 70/min. Bez cech niedokrw. EKG 2: Lewogram, RZM 64/min, bez zmian ST-T. Brałem: Prestarium, Rytmonorm, Acard, Nolpaza. Teraz tylko Acard. Czuję się już dobrze. Czy te wady zagrażają zdrowiu? Czy mogę pracować fizycznie?

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje napadowe migotanie przedsionków. proszę koniecznie udać siędo lekarza kardiologa, po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzięć. Jeżeli długie terminy toproszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego,