Codzienne onanizowanie przez 68-letniego męża i problemy z erekcją

mój mąż ma 68 lat.codziennie się onanizuje.już ręka jemu się trzęsie.zaczyna mnie to obrzydzać.od siedmiu lat jesteśmy małżeństwem,lecz jeszcze nie było normalnego seksu.jego penis jest za miękki.nie wiem czy to jest choroba i czy można to ewentualnie leczyć.do jakiego lekarza się udać.już nie chodzi mi o seks tylko jak mu pomóc.czy nie ma to zmian w psychice.jest bardzo nerwowy,choruje na cukrzycę,nadciśnienie tętnicze i ma zwężenie tętnicy szyjnej 60%.Proszę mi coś poradzić.

Witam, zachowanie męża może mieć charakter nerwicowy być formą natręctwa- czynności przymusowej, moim zdaniem wskazana byłaby konsultacja psychiatryczna i włącznie leków uspokajających. Oczywiście można też udać się do lekarza seksuologa, tylko ta specjalizacja jest trudno dostępna w ramach NFZ. Pozdrawiam