Codzienne sny ze zmarłymi z rodziny

Witam mam pytanie odnośnie snuw kture mnie codziennie dreczom ,czyli zmarli z rodziny i tu mam pytanie czy psycholog lub psychiatra pomoże mi rozwiązać tom sprawę czy muszę sie kierować do medium ktura sie zajmuje zjawiskami paranormalnymi prosze o odp .

Dzień dobry!

Z punktu widzenia nauki i doświadczenia klinicznego, sny (i wszystko to, co się w nich dzieje) są naturalnym elementem ludzkiej psychiki i fizjologii, odzwierciedleniem (choć często zniekształconym zlepkiem) naszych myśli, uczuć, emocji, przeżyć, lęków, wspomnień, stanu zdrowia itp.

Sny nie są zjawiskiem paranormalnym. A "medium" nie mają uprawnień do leczenia.

Psychiatra i psycholog mogą stwierdzić, że natrętne sny i związane z nimi trudne emocje są przejawem, sygnałem chorób (np. stanów depresyjnych, lękowych, powikłanej żałoby, zespołu stresu pourazowego, stanów psychotycznych itp.) lub/ oraz poszukiwać sposobów poradzenia sobie z aktualnymi dolegliwościami, niedogodnościami związanymi ze śnieniem.

Pozdrawiam!

doświadczony psycholog tak, ale nie kazdy...nie kazde medium tez pomoze.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza