Codzienne spożywanie jogurtu

dzień dobry. chciałbym dowiedzieć się czy w reklamie umieszczony chwyt reklamowy. W ostatnim akapicie tekstu jest napisane "Jedz 1 jogurt Mleczny Start dziennie". mam wątpliwości czy to prawda ponieważ należy jeść urozmaicone posiłki i lepszym rozwiązaniem jest spożywanie różnych jogurtów a nie codziennie tych samych. poza tym nie musi to być jogurt ale może to być np mleko nie mówiąc już o napojach mlecznych, maślankach i kefirach. Mateusz

Sylwia Ogrodowczyk

To jest chwyt marketingowy, reklam proszę nie słuchać;) A jak już jogurt, to tylko naturalny z wyróżnionymi szczepami bakterii.

Pozdrawiam

dzień dobry,
To zdecydowanie chwyt marketingowy. Jogurt mleczny start zawiera cukier, więc powinniśmy go unikać.

pozdrawiam
Justyna Marszałkowska-Jakubik
t. 600-376-913
Centrum Dietetyczne Prolinea