Codzienne spożywanie koktajlu błonnikowego z siemieniem lnianym podczas karmienia piersią

Witam mam 22 lata czy codziennie moge pić koktajl błonnikowy z siemienia lnianego pestek dyni i słonecznika ? Obecnie karmie piersią .

Wszystkie składniki wymienione przez Panią są zalecane w codziennej diecie, jednak dość istotne są proporcje, wielkość porcji oraz ew. dodatki do tego napoju! Spożywając produkty wysokobłonnikowe proszę też pamiętać o dodatkowej porcji wody, aby nie doprowadzić do zaparć.

pozdrawiam
Justyna Marszałkowska-Jakubik
t. 600-376-913
Centrum Dietetyczne Prolinea