Codzienne zmęczenie i senność a masturbacja

jestem codziennie zmęczony i senny pomyślałem że to od masturbacji - czy to możliwe

Dzień dobry!

Nie. Masturbacja sama w sobie nie daje takich objawów.
Jeśli jednak przyszedł Panu do głowy taki pomysł, być może masturbacja także jest problematyczna - np. nadmierna.
Zmęczenie i senność mogą mieć jednak wiele innych przyczyn, których nie jest możliwe odkryć bez osobistego kontaktu, za pośrednictwem Internetu. Proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu.

Pozdrawiam!