Codzienny ból brzucha i uczucie głodu

od paru tygodni codziennie mam lekki ból brzucha , Wyczułam że lewa strona brzucha jest znacznie twardsza od prawej. Cały czas mam wrażenie że jestem głodna nawet jak zjem posiłek, Ból nasila się jak napinam mięśnie, nie mogę nawet położyć rąk na brzuchu czy telefonu bo mnie boli , do tego mam cały czas mdłości, jak wstaje strasznie kręci mi się w głowie, strasznie szybko się męczę i pocę, Nie wiem z jakiej przyczyny tak mam i proszę was o radę ,bo dopiero w przyszłym tygodniu idę do lekarza ,

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie układu pokarmowego. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę w umówionym terminie.