Codzienny ból brzucha, wymioty, biegunki, zasłabnięcia i spadek wagi

Moja córka ma obecnie 19 lat od XI 2013 ból brzucha codzienne wymioty biegunki zasłabnięcia spadek wagi w grudniu diagnoza borelioza Dexocylina miesiąc objawy cały bez zmian jedni zwalają na borelioze drudzy wysyłaja do gastrolga itd , lipiec 3 tyg dożylnie antybiotyk stan zdrowia nadal ten sam po wyjściu ze szpitala półtora miesiąca spokój odżyła przytyła , od połowy sierpnia nawrót wymioty żółcią ssanie , gastroskopia trochę żółci , powiększona trzusta,wątroba i chyba śledzionaRTG wyszło OK

Aleksander Ropielewski

Przykro mi, ale z uwagi na brak możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego oraz oceny dotychczas przeprowadzonych badań i historii choroby nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi, ponieważ byłyby to jedynie przypuszczenia.