Codzienny ból głowy oraz szumy i piski w głowie

Witam. Od 2 Miesięcy boli mnie głowa. Dzień w dzień, czasami mocniej czasami lżej. Słyszę także szum w głowie oraz pisk. Miałem robione badania krwi, moczu, tomografię. Nic nie zostało wykazane. Neurolog przepisał mi eferalgan codeine, lek chwilowo pomagał, ale gdy się skończył objawy wróciły. Mój neurolog nie wie co mi jest. Byłem badany przez innego neurologa przed tomografią i zostałem poinformowany, że muszę to leczyć w przychodni. Objawy przeszkadzają mi w nauce i nie wiem co zrobić.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Pana stan wymaga zdiagnozowania i włączenia odpowiedniego leczenia. Wskazana jest konsultacja u neurologa lub w poradni leczenia bólu.