Codzienny ból głowy po uderzeniu

Witam. Jakis miesiac temu zostalam uderzona w glowe z lewej strony z tylu, mialam tam siniaka ktory bolal, jednak od tamtej pory codziennie boli mnie glowa tak na czubku I w miejscu uderzenia, mam skierowanie do neurologa, ale czy mam powody do obaw? Karmie piersia, mam male dziecko I gdyby nie ten uraz to myslalabym ze to przemeczenie, przed tym urazem tez czasami bolala mnieglowa ale teraz boli w miejscu ududerzenia szczegolnie w nocy jak wstaje karmic,ale po urazie nie stracilam przytomnosci

Małgorzata Panek

Powinna Pani się udać do neurologa. Może okazać się konieczne wykonanie tomografii głowy, aby wykluczyć obecność krwiaka. Ból głowy po uderzeniu jest częstym następstwem urazu.
Do czasu konsultacji powinna Pani się oszczędzać i unikać nadmiernego wysiłku. W razie jakichkolwiek niepokojących objawów proszę zgłosić się na SOR.
Pozdrawiam