Codzienny ból głowy w 22 tygodniu ciąży

Jestem w 22tyg ciąży i coraz częściej boli mnie głowa, często też mam zawroty głowy. Czy to coś poważnego? Co mogę zrobić żeby bóle przeszły i poczuła się lepiej.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Dolegliwości, które zostały opisane przez Panią nie można bagatelizować. Koniecznie proszę zgłosić się do ginekologa prowadzącego Pani ciążę. Ważne jest również w Pani przypadku skontrolowanie ciśnienia tętniczego krwi. Pozdrawiam