Codzienny ból żołądka i wynik gastroskopii

Od 3 miesięcy codziennie boli mnie żołądek ( w tzw. dołku sercowym) ból odczuwam cały dzień z małymi przerwami, nie zauważyłam powiązania z posiłkami. USG, badania moczu i krwi w normie. Gastroskopia - zapalenie rumieniowe śluzówki żołądka, cechy kaskady żołądka, niedomoga wpustu. Dostałam leki Emanera 20 mg 2x dziennie Zind 3x dziennie. Biorę je od 6 tygodni, zero poprawy. Ból uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie. Rodzice twierdzą, że to stres ja ciągle obawiam się raka. Czy to możliwe?

Renata GrzechociĹska

Jeśli leczenie nie przynosi poprawy wskazana jest ponowna wizyta u lekarza.