Codzienny harmonogram wykonywania ćwiczeń na rowerze treningowym i przyrządzie do brzuszków

Witam serdecznie,Chciałbym sie odchudzic i zgubić brzuch. Mam rower treningowy i sprzet do robienia brzuszków. Jak powinny wyglądać moje ćwiczenia na jednym i drugim sprzęcie w ciągu dnia? Mam 32 lata 170 cm wzrostu i 77 kg wagi. Dziekuje za pomoc.Pozdrawiam Mariusz

Cześć,

pierwsze co powinieneś zrobić to udać się do dietetyka po indywidualnie opracowaną dietę. Bez tego się nie obejdzie. Odchudzanie bez odpowiedniego żywienia nie istnieje. Nie jest to tylko kwestia co jeść, a co wyłączyć z jadłospisu. Jest to również kwestia odpowiedniej podaży energii w ciągu doby.

Drugie co powinieneś zrobić to udać się po plan treningowy do trenera personalnego, który również pokaże i nauczy poprawnej techniki ćwiczeń. Sprzęt do brzuszków? Możesz się go pozbyć. Nawet setki brzuszków dziennie nie pomogą w zgubieniu brzucha. Rower stacjonarny jak najbardziej się przyda. Na mojej stronie www.norbertgotz.pl w zakładce artykuły znajduje się przykładowy trening całego ciała, który mógłbyś wykonywać 3 razy w tygodniu. Co prawda jest napisane, że jest to trening dla kobiet, ale nie ma to żadnego znaczenia. Jeżeli Twoja sprawność fizyczna jest na niskim poziomie to ten przykładowy trening powinien wystarczyć na parę tygodni.

Pozdrawiam
Norbert Gotz trener personalny

Witam!

Dokładne, indywidualne zalecenia żywieniowe oraz plan ćwiczeń mogą być podane po zebraniu wywiadu żywieniowo-chorobowego oraz przeprowadzeniu np.analizy składu ciała.
Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/

Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska