Cofające się lewe jądro - co mam z tym zrobić?

Witam, mam problem z lewym jądrem. W trakcie stosunku kiedy jestem bardzo podniecony lub przy orgazmie czuje jak lewe jądro mi się cofa i muszę je przytrzymać lub nakierować na swoje miejsce. Martwi mnie ta sytuacja. Czy jądro może uciec? Czy zawsze wróci na swoje miejsce? Bo czasem mam takie wrażenie? Proszę o odpowiedź.
ponad rok temu

Witam serdecznie!

Opisywane przez Pana dolegliwości odpowiadają obrazowi jądra wędrującego. Do potwierdzenia wstępnej diagnozy konieczna jest wizyta u urologa, który na podstawie badania oceni przyczynę Pana problemu oraz ustali plan leczenia.
Pozdrawiam