Cofanie się główki do tyłu, zaczerwienienie u niemowlaka

WITAM MAM PYTANIE ODNOŚNIE MOJEGO 5.5 MIESIECZNEGO DZIECKA.OD KILKU DNI ZACZĘŁO WYDAWAĆ DZIWNE ODGŁOSY BRZMI TO MNIEJ WIĘCEJ TAK JAK TAKIE NISKIM TONEM ''YYYYYYYYYY'' WTEDY GŁÓWKA ROBI SIE CZERWONA COFA SIE JAKBY DO TYŁU BARDZO MNIE TO ZANIEPOKOIŁO GDYŻ JEST TO COŚ NOWEGO I CZASAMI NAPRAWDĘ BRZMI GROŻNIE

możliwe że ma wzmożone napięcie mięśni grzbietu, warto go zbadać i włączyć odpowiednie ćwiczenia które rodzic może sam wykonywać z dzieckiem w domu.