Cofnięta dolna szczęka i próchnica w jedynce u 26-latki

Czy to prawda, że cofniętej dolnej szczęki nie da się wyleczyć w wieku 26 lat? Taką opinię usłyszałam od swojego ortodonty. Miałam usuwany kamień, ale dziąsło nad dwójką jest nadal czerwone. Przy okazji wyszło, że jedynka, która nakłada się na dwójkę jest do leczenia i może cudem uda się uniknąć leczenia kanałowego. Chciałabym tego uniknąć. Przez 20 lat żaden z lekarzy nie zauważył, że tam jest próchnica.:/

hmmm podobno wszystko mozna zrobić., proszę wyleczyć próchnicę i spróbować konsultacji u innego ortodonty, jeżeli dwa wyniki konsultacji będą podobne, no cóż.......ale jeżeli nie to trzecia konsultacja rozstrzygnie problem