Col oznaczają częste bóle głowy, uczucie zimna na czubku głowy?

Witam. Mam 19 lat i wydaje mi się ze przesadzam. Miewałam niedawno częste bóle głowy, okazało się ze od zatok. Od ok tygodnia głowa znów boli mnie codzinnie, na czole oraz czuję zimno na czubku głowy, jest to strasznie uciążliwe ponieważ ciągle o tym myślę. Jakiś czas temu leczyłam się kardiologicznie, i miałam badania krwi. Cała morfologię krwi ob tarczyca oraz minerały mam w normie, wręcz idelnie. Jednak strasznie histeryzuje , wydaje mi sie ze mam guza w głowie...

Witam!
Wskazana konsultacja psychiatryczna i podjęcie odpowiedniego leczenia p/nerwicowego.
Z tego co Pani opisała można wywnioskować, że ma Pani nieźle rozchwiane emocje.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.