Colitis ulceroza i stosowanie Encorton a obniżenie potencji

witam mam 47l choruje na colitis ulceroza biore leki azotripina czasami encorton wcześniej brałem sulfasalazyna EN ,oraz na nadciśnienie brałem dironorm /juz nie biorę/ Czy leki te powoduja obnizenie potencji? Czasami jest ona bardzo mała.Chcę jeszcze zaznaczyć że nie mam ochoty na sex.Jestem żonaty i wiem że sprawiam przykrość żonie.Co robić? Proszę o pomoc.Z góry dziękuje.Marek Proszę o odpowiedz na email.

Proszę pamiętać, że ma ona przebieg sinusoidalny, jeśli teraz jest gorzej to za niedługo sytuacja się poprawi.

Wskazana konsultacja lekarza seksuologa.
Problem nie kwalifikuje się do pomocy internetowej.
W Katowicach jest Poradnia Julia oraz Dr Sipiński.
Pozdrawiam. JW, Poznań.