Coraz mocniejsze tabletki przy depresji

Witam, moja ciocia ma depresje, dostaje takie leki: Miansec 30, Sulpiryd teva 100, Sanval 10, Atarax 25. Bierze również tabletki hormonalne: Ladybob. Od kilku dni bardzo źle się czuje, w nocy wcale nie może spać, nie ma ochoty na nic, nie może usiedzieć w miejscu. Nie wiemy co dalej robić, lekarze ciągle pzepisują kolejne tabletki... a jest coraz gorzej. Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.

Witam, wydaje mi się,że ciocia jest zbyt obciążona farmakologicznie, sugeruję skonsultować linię leczenia z innym specjalistą oraz dołożyć spotkania z psychoterapeutą.Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

A może rozwiązaniem byłoby zaproponować cioci podjęcie terapii?
Musiałaby być chęć i zgoda cioci.

Życzę Pani dobrej decyzji,
Irena Mielnik-Madej