Coraz silniejsze bóle podczas miesiączki - czy jestem w ciąży?

Witam,
mam 22 lata i jestem w stałym związku od 3 lat. Od ok. 1,5 roku z partnerem nie zabezpieczamy się i nie uważamy szczególnie, ponieważ liczymy na to, że w końcu zajdę w ciążę, ale nic się nie dzieje...
Miesiączki mam raczej regularnie, chociaż ostatnio przechodzę je coraz ciężej oraz dni płodne są bardzo bolesne. Lekarz nie widzi w niczym problemu, ale mnie wydaje się, że coś jest nie tak. Boję się, że w przyszłości mogę mieć poważne problemy...

Dzień dobry!

Jeśli lekarz nie stwierdził żadnych uchwytnych przyczyn Państwa bezpłodności u Pani, to proponuję przebadanie partnera. Szacuje się, że ok 40% niepłodności w związkach jest związanych z niepłodnością męską.
Z poważaniem