Coś dziwnego na żołędzi

Witam! Z początku wydawało mi się, że mój problem jest dość pospolity. Jednak po dłuższym wczytaniu się w różnego rodzaju posty na forach, stwierdzam zakłopotanie. Mam problem. W jednym centralnym miejscu na krawędzi żołędzi wyskoczyło mi skupisko białych krostek, jedna na drugiej (calość 4 mm). Nie da się ich wycisnać, nie bolą, nie swędzą. Czasami widać je bardziej, niekiedy mniej. Nie rozwija się to na całej długości, tylko jakby rośnie w jednym miejscu. Drugi towarzyszący temu problem, to nietypowa narośl, że tak to ujmę. Wygląda to tak, że od krawędzi żołędzi tworzy się pewnego rodzaju pole. Wewnątrz jest ono koloru normalnego, koloru takiego jak żołądź, a wokół tego powstała biała obwódka, "granica". Podobną rzecz mam na powierzchni żołędzi, jednak tam obwódka nie jest wyraźna. Jedynie delikatnie deformuje powierzchnie oraz posiada delikatne przebarwienie. Nie wiem, jak mam to wytłumaczyć dokładnie, nie spotkałem się z tym przypadkiem w internecie. Błagam, pomocy!

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety, bez badania nie potrafię odpowiedzieć na Pana pytanie. Objawy, które Pan opisuje, mogą być spowodowane infekcją grzybiczą. Zachęcam do wizyty u dermatologa. Jeżeli potwierdzi się infekcja grzybicza, proszę pamiętać o leczeniu partnerki.

Pozdrawiam.