Coś dziwnego się ze mną dzieje?!

Witam,
mam duży problem z miesiączkowaniem, a mianowicie moje cykle są bardzo nieregularne od 37 do 69 dni. Byłam oczywiście z tym u lekarza, który na początek zlecił cytologie (czekam na wynik), a z badania ginekologicznego wyszło wszystko ok (szyjka czysta).
Dodam, że nigdy nie stosowałam antykoncepcji hormonalnej. Mam 25 lat i od 2 jestem mamą. Czasami mam uczucie jakby coś ruszało mi się w brzuchu, a wczoraj doszło jeszcze do tego brązowe plenienie z kłuciem w podbrzuszu.

Bardzo proszę o rade, jakie badania powinnam wykonać, bo mam wrażenie, że lekarz nie traktuje tego poważnie, bo na wizycie powiedział mi, że są tego plusy, bo oszczędzam na podpaskach. Tylko nie wziął pod uwagę, że co miesiąc się zastanawiam, czy przypadkiem nie jestem w ciąży!!

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Radzę poprosić swojego lekarza o skierowanie na badania hormonalne. Najpewniej cierpi Pani bowiem na jakiegoś typu zaburzenia. Nie dość, że ma Pani z tego powodu często wątpliwości co do tego, czy nie zaszła Pani w ciążę, to jeszcze może Pani z powodu zaburzeń hormonalnych mieć problemy z poczęciem, kiedy zdecyduje się Pani na kolejną ciążę. Diagnostyka byłaby więc wskazana.
Pozdrawiam serdecznie!