Cukrzyca ciążowa w 28. tygodniu ciąży

Witam, W 28tc okazało się ze mam cukrzyce ciążowa po obciążeniu 75g = 107/187/181. od 2 tyg jestem na diecie, w ciągu dnia wyniki mam dobre bo do 120 po 1h. Kolacje zjadam ok godz 20.30, pzed samym snem jem np pol grahamki z serem, cukier rano ok 7 mam ok 105, zaczelam jesc o 2 w nocy pol kromki chleba z serem tez cukier jest ponad 100 na czczo.Jak nie zjem tylko kolacje o 20.30 to tez cukier jest ponad 100. Wizyte u lekarza mam dopiero za kilka dni, moze są jakieś pomysły co zrobić ? Pozdrawiam

Proszę jednak bezwzględnie w najbliższych dniach zgłosić się do diabetologa