Cukrzyca ciążowa w 31. tygodniu ciąży

witam, jestem w 31 tc i stwierdzono u mnie cukrzyce ciazowa, bylam u diabetologa i musze stosowac diete oraz mierzyc cukier. najgorsze jest to ze godzine po jedzeniu mam cukier w normie tj. 110,117,107 a na czczo 105?! dzis rano po posilku wyszlo mi 130 co mnie bardzo zaskoczylo ale poczytalam w internecie i dziewczyny pisaly zeby zrobic raz jeszcze, wiec zrobilam znowu pomiar i wyszedl mi 115 a jeszcze chwile pozniej z innego palca 124....

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę skontaktować się z lekarzem diabetologiem aby zmienił dawki insuliny lub dietę.

Pozdrawiam.