Cukrzyca, gorączka i brak równowagi

mam cukrzyce biore insuline mam puls serca nawet do 130 na minute goraczkuje poce sie nieraz mam objawy braku ruwnowagi tak jak bym sie mial wywrucic czy to powazne

Witam,

Przyspieszony puls jest u Pana najprawdopodobniej wynikiem gorączki, podobnie jak poty. Proszę monitorować poziom cukru we krwi, bo we wszelkiego rodzaju infekcjach może wzrastać zapotrzebowanie na insulinę. W razie zawrotów głowy proszę sprawdzić cukier, być może ma Pan wtedy hipoglikemię. Jeśli Pana stan się nie poprawia, to proszę udać się do lekarza, który oceni stan Pana zdrowia i w razie potrzeby zaordynuje odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz