Cukrzyca i wszczepienie implantów

Dzień dobry Panu , Chciałabym się dowiedzieć , czy jako Cukrzyk - ale z uregulowaną Cukrzycą [ tabletki -Siofor 500 x dziennie , Po za tym nie mam innych problemów mogła bym wszczepić sobie Implanty - mam pełna Protezę na dole i jest to bardzo nie wygodne - - mam problemy z gryzieniem , Mam 64 lata - jestem szczupła - nie palę i nie piję Alkoholu ,,, Wiele osób mówi ,ze moje ciało odrzuci -implanty - Czy to prawda ? i ile kosztuje taki cały zabieg - aby czuć sie w miarę Komfortowo ,,?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Cukrzyca nie jest przeciwwskazaniem do wszczepienia implantów. O cenę proszę zapytać w najbliższej klinice dentystycznej, która zajmuje się tego typu leczeniem.