Cukrzyca, nadciśnienie i objawy neurologiczne

Dziękuję za odpowiedź w sprawie tomografii. Mogę dodać kilka szczegółów dotyczących chorej: Pacjentka 73 lata. W poniedziałek poszła do lekarza, który zmienił jej leki na cukrzycę, nadciśnienie i serce. We wtorek pojawiły się objawy neurologiczne: zawroty głowy, rzuty, oczopląs, zaburzenia słuchu, senność, otępienie. Następnego dnia wymioty, mdłości, całkiem opadła z sił, nawet głowy nie podnosi, wycofana, śpi, korzysta z pampersów, nie chce jeść i pić. Cukier ok.400 i nadciśnienie. Oddział wew.

Witam serdecznie. Niestety nie mam wglądu we wcześniejsze wiadomości stąd też trudno mi odnieść się do objawów. Możliwe iż opisywane objawy są wynikiem działania niepożądanego zmienionych leków. Jeżeli Pacjentka znajduje się obecnie w oddziale chorób wewnętrznych to z pewnością tamtejsi lekarze zajmą się nią odpowiednio.