Cukrzyca typu 1 a trudności z obniżeniem hiperglikemii

mam cukrzyce typ1,od tygodnia nie radze sobie z hiperglikemia rzedu 200/300mg%,co moze byc przyczyna,ze nie moge obnizyc cukru,cukrzyca do tej pory/20lat/b. dobrze kontrolowana
13 LAT ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany stan może być związany z zaostrzeniem przebiegu choroby. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który dostosuje leczenie.