Ćwiczenia fitness na początku ciąży

Od pół roku regularnie ćwiczę (fitness, trening obwodowy, taniec). Czy muszę zrezygnować z zajęć będąc w ciąży? Dodam, że jestem w 4 tygodniu ciąży.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeśli do tej pory ćwiczyła Pani regularnie warto ćwiczenia kontynuować, jednak na zajęciach zaznaczyć instruktorowi/trenerowi fakt, ze jest Pani w ciąży, aby dobrał odpowiednie ćwiczenia.
Pozdrawiam