Ćwiczenia fizyczne a uraz kręgosłupa

Witam, mam 23 lata, od trzech miesięcy jestem na diecie. Jestem wegetarianką. Udało mi się zrzucić 11 kg, więc dieta jest dla mnie a w sam raz. Chciałabym wprowadzić regularne ćwiczenia. W tym miejscu jest moje pytanie, jakie konkretnie ćwiczenia mogłabym stosować? Mam problemy z kręgosłupem - dwa miesiące temu miałam mały wypadek i przestawiłam sobie 3 kręgi w okolicy lędźwiowej, przez co jak łatwo się domyślić odczuwam do tej pory dyskomfort podczas ćwiczeń. Basen w moim przypadku nie wchodzi w grę - mieszkam za daleko do jakiejkolwiek pływalni. Bardzo dziękuję za rady.

Aleksander Ropielewski

Niestety bez oceny rodzaju i zakresu uszkodzenia kręgosłupa nie jestem w stanie zaproponować Pani bezpiecznego zestawu ćwiczeń. Sugeruję kontakt z fizjoterapeutą.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski