Ćwiczenia fizyczne na redukcję tłuszczową

Dzień dobry, Mam 18 lat, 170cm wzrostu i ważę ok.68kg. Przyznam szczerze mam dość masywne nogi i tyłek, a po za tym wszystko 'akurat'. Chciałabym wyszczupleć w nogach i ujędrnić tyłek tak by nie zmalał za bardzo, ale boję się, że bardzo zmaleją mi piersi, a bardzo lubię swoje obecne, są naprawdę w idealnym rozmiarze. Zastanawiam się czy jest możliwość, żeby piersi mi za bardzo nie zmalały. Czy same ćwiczenia, tylko na nogi spowodowałyby spadek masy nóg, ale nie piersi?

Witaj,
wobec tak sprecyzowanych życzeń to chyba tylko trener osobisty może pomóc :) Polecam dobre kluby fitness, na pewno pomogą
Pozdrawiam
Agata Jarnuszewska
dobrydietetyk.pl

Witam Panią,

Szczerze mówić dość specyficzne pytanie. Przy redukcji tkanki tłuszczowej zawsze zmaleją nieco piersi, ponieważ składają się głownie z tkanki tłuszczowej. Proszę jednak wykonywać ćwiczenia na nogi i pupę ale mniej intensywne, raczej rzeźbiące ciało. najlepiej udać się do trenera który ustali plan ćwiczeń. Pamięta Pani także o zdrowej i odpowiednio zbilansowanej diecie, która stanowi 70% sukcesu.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety dostosowanej do Pani dziennego zapotrzebowania oraz stylu życia zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk