Ćwiczenia fizyczne na zgubienie centymetrów w pasie

Czy ćwiczenia na odbitek mają wpływ na zagubienie centymetrów w pasie?Jak tak to jak często i jak długo trzeba ćwiczyć żeby osiągnąć jakieś rezultaty chyba że odbitek nie jest właściwy?

Witam. Zachęcam do ćwiczeń minimum 4-5 razy w tygodniu po 30-45 minut jednorazowo. Ćwiczenia o średniej intensywności i długim czasie trwania pomagają w "spalaniu" tkanki tłuszczowej. Polecam ćwiczenia na orbitreku, jazdę rowerem, bieganie, fitness, zumbę itp. Po więcej porad żywieniowych zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Witam serdecznie,

Musi Pani pamiętać że tkanka tłuszczowa nie spala się miejscowo a wszelkiego rodzaju aktywność fizyczna wpływa na jej redukcję. Orbitrek oczywiście poprawi wygląd Pani sylwetki i zmniejszą się wymiary w pasie. co do drugiej części pytania czyli jak długo i jak często ćwiczyć to już jest kwestia bardzo indywidualna. Każdy z nas jest inny i rożnie reaguje na wprowadzone ćwiczenia. Zdrowe odchudzanie to około 1kg tygodniowo jednak centymetry gubimy w różnym stopniu. Nie pisze Pani nic na temat swojej masy ciała więc tym trudniej odpowiedzieć na zadane pytanie.
Do aktywności fizycznej proszę dołączyć jeszcze zdrową i odpowiednio zbilansowaną dietę, która stanowi 70% sukcesu w walce o wymarzoną sylwetkę, a już niedługo zobaczy Pani efekty. Powodzenia!

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety dostosowanej do Pani dziennego zapotrzebowania oraz stylu życia zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk