Ćwiczenia fizyczne po operacji przepukliny pachwinowej

Witam, jestem młodym mężczyzną, miałem operację przepukliny pachwinowej metodą Lichtensteina. Operacja odbyła się 6 miesięcy temu. Przez ten okres nie ćwiczyłem, nie wysilałem się i nie miałem żadnych mocniejszych bólów. Czy mogę już wrócić do ćwiczeń fizycznych? Jeśli tak, to jaka jest dozwolona intensywność? Mam zamiar biegać i wykonywać ćwiczenia bez ciężarów, czyli ćwiczenia bodyweight.

Proszę skontaktować się z operatorem - to ON jest w stanie odpowiedzieć na Pańskie pytania!!! Ja nie widziałem wielkości przepukliny , nie znam też zakresu , przebiegu ani efektu końcowego operacji - nie potrafię więc odpowiedzieć!!! zż