Ćwiczenia fizyczne po splenektomii metodą laparoskopową

Witam. Na początku maja przeszłam zabieg splenektomii metodą laparoskopową. Kiedy mogę wrócić do ćwiczeń tj. rower, fitness itp. Pozdrawiam, N.

Witam. To obecnie jakiś tydzień od zabiegu. Naczynia śledziony zostały zaklipsowane, ale musi wytworzyć się solidny zrost, więc z podskokami i bieganiem wstrzymał bym się jeszcze przez miesiąc. O rowerze za tydzień czemu by nie pomyśleć. Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia.

Witam!
Jeżeli nie ma innych p.wskazań to już może pani rozpocząć mniej forsowna ćwiczenia i powoli intensyfikować wysiłek.
Pozdrawiam