Ćwiczenia fizyczne po złamaniu kości śródstopia

Witam, dzisiaj po złamaniu V kości śródstopia dnia 28 listopada ściągnięto mi szynę. Lekarz stwierdził, że rehabilitacja nie jest konieczna, sama mam rozruszać stopę. Proszę podać, jakie ćwiczenia mogę wykonywać i w jakiej częstotliwości? Stopa jest sztywna i boję się na nią nawet stanąć całym ciężarem ciała. Czy mam jednak na siłę próbować? Jak stopniowo mam ją przywrócić do sprawności?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, na te i wszystkie Pana watpliwosci powinien odpowiedzieć lekarz ktory prowadził Pana dotychczasowe leczenie, ponieważ nie mogę dokonac oceny funkcji stopy ani zobaczyc końcowego rezultatu zrostu i nie znam kompletnie jak samo leczenie przebiegało. Zalecam ponowna wizyte u lekarza prowadzącego. Pozdrawiam