Ćwiczenia fizyczne przy rozstępach mięśnia brzucha prostego

Witam, mam rozstęp mięśnia brzucha prostego na 1 palec a koło pępka na 2, czy mogę ćwiczyc z Mel b? czy mi to zaszkodzi ?

Witam,

W jakim celu wykonywane są ćwiczenia? Wszystko zależy od tego co chcę Pani osiągnąć. Wszystko tutaj będzie od ukierunkowania treningu oraz prawidłowości w wykonywaniu ćwiczeń.

Warto tutaj mając na uwadze zdrowie i osiągnięcie celu skierować się do trenera, fizjoterapeuty który pomoże w tym. Ćwiczenia w połączeniu z odpowiednią dietą pozwolą na poprawę sylwetki.

Zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!
Robert Lipert, Dietetyk
www.lublin.mojdietetyk.pl
lublin@mojdietetyk.pl
tel. 792 450 650

warto również przeczytać: Odchudzanie: bieganie i dieta para idealna!
http://www.mojdietetyk.pl/artykuly/odchudzanie-bieganie-i-dieta-para-idealna.html?c=9