Ćwiczenia i aktywność ruchowa przy nawracających problemach z kręgosłupem

na poziomie L-5-S1 tylna szerokopodstawna wypuklina krazka mk dotykajaca do worka opnowego prawego korzenia nerwowego S-1 oraz powodujaca zwezenie wejscia do lewego otworu mk i dotykajaca do lewego korzenia nerwowego L5 . bez zmian ogniskowych itp zmiany zwyrodnieniowe na L5-S1... mam to od roku czasu przez 5 miesiecy meczylem sie z bolami i ustaly od tygodnia bole powrocily gdy sie schylilem po paczkę , boli mnie krazek mk , czy powinienem sie duzo ruszac ? cwiczyc na leząco ? czy raczej nie ?

Renata GrzechociĹska

Zarówno jedno jak i drugie postępowanie nie jest najlepsze. Sugeruję udać się do rehabilitanta, który pokaże Panu odpowiednie ćwiczenia jakie może Pan wykonywać.