Ćwiczenia i dieta a forma

Witam, mężczyzna 21 lat. Mam pytanie. Czy konieczne są dodatkowe ćwiczenia na określone partie ciała by zachować je w dobrym zdrowiu? Czy nie wystarczający jest codzienny spacer po przynajmniej 30min, dojście do pracy pieszo czy nawet rowerem a do tego praca fizyczna? Czy będą aż tak bardzo zauważalne skutki codziennych ćwiczeń teraz albo przynajmniej w przyszłości lepsze zdrowie ?

Spacer, jazda rowerem, chodzenie po schodach i nieposiadanie auta są jak najbardziej wystarczające aby zachować dobrą kondycję mięśni i zadbać o układ krążenia.