Ćwiczenia mięśni Kegla i powstrzymywanie wytrysku

Witam po tym jak zauważyłem, ze zbyt szybko dochodzę zacząłem ćwiczyć mięśnie kegla. Ze zlokalizowaniem ich nie miałem problemu, jedynie problem polega na tym w którym momencie mam je zaciskać. Po kilku treningach spróbowałem teog podczas masturbacji ii...siła orgazmu jest o wiele większa i nie potrafię tego opanować jednak spermy jest dużo mniej. Czy z kolejnymi ćwiczeniami nie będzie wgl wytrysku? Czy na tym polega owe cwiczenie?

Przedwczesny wytrysk rozpoznaje się tylko przy uregulowanym życiu seksualnym.
Jeśli tak byłoby, to lepiej odwiedzić lekarza seksuologa. Rzadko udaje się opanować problem za pomocą ćwiczeń m.Kegla, jest to sposób raczej "przereklamowany"...
W pobliskim Krakowie przyjmuje dr Adam Sipiński. Pozdrawiam. JW, Poznań.