Ćwiczenia na odstające łopatki u 21-latki

Witam. Mam odstające łopatki. Mam już 21 lat, ale czy możliwe jest aby dzięki ćwiczeniom doprowadzić do wyrównania pleców? Czy istnieją jakieś inne metody na skorygowanie wady?Magdalena

Witam,
Są odpowiednie zestawy ćwiczeń na łopatki skrzydłowate. Trzeba przede wszystkim wzmocnić mięśnie grzbietu, mięśnie obręczy barkowej, rozciągnąć przykurczone mięśnie piersiowe oraz nauczyć się korygować postawę ciała.
Pozdrawiam