Ćwiczenia na orbitreku a odchudzanie

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie ćwiczeń na orbitreku. Czy ćwicząc na nim godzinę dziennie (utrzymując tętno 130-160) przez 20 dni uda mi się zredukować cellulit i ogólnie ujędrnić ciało? Moim problemem jest również wisząca skóra na ramionach. Czy ćwiczenia na orbitreku w dużej mierze wpływają na tricepsy? Ważę 52kg, mam 162cm, 22 lata. Nie przekraczam dziennego zapotrzebowania kalorycznego.

Ćwiczenia na orbitreku to bardzo dobre ćwiczenia aerobowe, a przy utrzymaniu tętna na poziomie 60-70% tętna maksymalnego pozwoli spalić tkankę tłuszczową (tkanka tłuszczowa palona jest przy wysiłku tlenowym). Ćwicząc na orbitreku angażujemy nogi, pośladki, brzuch a także ramiona. Jednak aby ćwiczenia przyniosły oczekiwany efekt należy pamiętać o przestrzeganiu zdrowych nawyków żywieniowych. Więcej na ten temat: http://nvit.pl/blog/19-jak-walczyc-z-cellulitem. Pozdrawiam, Łasek Natalia

Witam; ćwiczenia na orbitreku na pewno pomogą w redukcji tkanki tłuszczowej, jednakże aby ujędrnić ciało( żeby skóra nie "wisiała") należy zaaplikować również ćwiczenia wzmacniające.

Kamila Ziemann Dietetyka

Witam, ćwiczenia na orbitreku z pewnością przyspieszą metabolizm aczolwiek cięzko stwierdzić czy przez 20 dni uzyska Pani pożądany efekt. Może Pani widzieć zmiany w ciele, ale aby zmniejszyćcellulit ważne jest również nawodnienie ciała oraz zabiegi np. peeleng ziarnkami zaparzonej zmielonej kawy z cynamonem oliwy z oliwek. Pozdrawiam