Ćwiczenia na pośladki i jazda na rowerku a odchudzanie

Cwicze na rowerku 4 razy w tygodniu albo 6 dni w tyg robie cwiczenia na posladki w 8 min ... Waze 57 kg , nie jem 2 -3h przed snem ..w ten sposob, w jakim czasie schudne??? I czy robiac te cwiczenia codziennie wyrobie sobie miesnie? Bo tego bym nie chciala...

Witam,
podczas ćwiczeń fizycznych ważną kwestią jest regeneracja mięśni - zaleca się ćwiczenia co drugi dzień.
Polecałabym treningi Cardio, które pomogą uzyskać spodziewana efekty.
Sama jazda na rowerku stacjonarnym lub ćwiczenia skierowane na jedną partię mięśni niewiele pomogą.
Istotna jest regularność posiłków - 5 dziennie oraz odpowiednio zbilansowana dieta.

Pozdrawiam