Ćwiczenia na rowerze stacjonarnym w 21 tygodniu ciąży

Jestem aktualnie w 21 tygodniu ciązy. Przez prawie 4 pierwsze miesiące bardzo źle się czułam ze względu na nudności i bóle żołądka i ogólna senność. Teraz natomiast czuję się świetnie. Brzucha jeszcze tak nie widać. Mi on nie przeszkadz. Nie czuję ze jestem w ciąży. Chciałabym zacząć chodzić na spinning czyli zajęcia na rowerze stacjonarnym ale nie na takim zwykłym rowerze stacjonarnym a spinnigowym. Czy jest to w moim stanie bezpieczne?

Piotr Pilarski

Należałoby Panią najpierw zbadać aby stwierdzić czy ciąża przebiega prawidłowo. Jeśli tak to może Pani ćwiczyć jednak odradzam intensywny trening ale taki w granicach połowy maksymalnego wysiłku.

Pozdrawiam.