Ćwiczenia na szybsze schudnięcie

Co ćwicząc schudnę szybciej? 40 min cardio czy 50 min wolnego biegu? Przy cardio o wiele bardziej się pocę i jestem o wiele bardziej zmęczona, ale to podobno bieganie daje największe rezultaty, więc co państwo bardziej polecacie?

Różne formy. Nie można w kontekście spalania wybierać jednostek: jeden trening, patrzymy na całokształt rozwoju. Nie jest też tak, ze jak ściąga Pani buty do biegania spalanie się zatrzymuje, ćwiczenia maja niesamowity wpływ na organizm nawet 24 godz. po treningu. Zmiana ćwiczeń cardio/siłowe daje najlepsze efekty, nie wpada się też w nudę :)

Witam. Każda forma jest dobra.Warto zmieniać ćwiczenia aby nie popaść w rutynę i zzmiana ćwiczęń daje również lepsze efekty.Pozdrawiam