Ćwiczenia na zmniejszenie obwodu ud

Witam, zależy mi na udach mam 59 w najszerszym miejscu w połowie 55 chciałabym tak z 8cm zmniejszyć objętość. będę ćw 4 razy w tyg 1 siłowo, 1 areo, 2 kardio po 2 tyg dołącze 2 dni powolnego biegania. możliwe żeby zmniejszyć tak obwód ud?? czy mogę jeść więcej węglowodanów niż białka na redukcji?? nie jadam kasz, makaronów, ryżu. tylko różne fasole na których robię warzywne zupy.jeśli ćwiczę o 17 a o 15 jem obiad to powinnam spożyć węgle czy białko lub mieszane? po treningu tylko kolację ?

Nasze ciało jest tak skonstruowane, że jeśli tracimy na wadze to niestety nie w jednym miejscu tylko "po całości". Ćwiczenia są bardzo dobrym pomysłem, ale od razu Panią ostrzegę, że mogą na początku nie tylko nie pomóc zmniejszyć obwodu tylko go zwiększyć. Jest to normalne podczas kształtowania się mięśni. Co do diety redukcyjnej to w niej właśnie zmniejsza się udział węglowodanów na rzecz białka, ale nie oznacza to, że należy jeść więcej węglowodanów niż białek. Ilość składników żywności, którą każdy człowiek powinien spożywać jest indywidualna. Jeśli jest Pani zainteresowana wyliczeniem konkretnym (procentowym) wymaganych ilości składników pożywienia proszę o kontakt: marta@zdrowozjesz.pl
Najlepiej jeśli nie będzie Pani mieszać węglowodanów z białkami w jednym posiłku, a przed treningiem zje węglowodany. Po treningu proponuję jakiś napój uzupełniający płyny i/lub elektrolity i kolacja najlepiej lekka.