Ćwiczenia odchudzające przy skoliozie lędźwiowej

Witam!Mam 32 lata, 168 cm i waze ok 55kg. Zawsze bylam szczupla bo ze wzgledu na skolioze ledzwiowa do 20 roku zycia duzo cwiczylam.Pozniej niestety przestalam i od jakiegos czasu moja talia i boczki nie sa juz takie jak wczesniej. Chcialabym wykonywac cwiczenia wlasnie na te partie ciala ale nie jestem pewna ktore nie zaszkodza mojemu kregoslupowi. Nie mam tez mozliwosci cwiczenia z pilka wiec to utrudnia wybor cwiczen. Chcialabym zapytac jakie cwiczenia moge wykonywac?Z gory dziekuje!Ewelina

Witam, jest wiele aktywności,które może Pani wykonywać jednak brakuje mi informacji o typie skoliozy. Najbezpieczniej będzie udać się do terapeuty, który ułoży odpowiedni plan treningowy. Pozdrawiam