Ćwiczenia odchudzające przy uszkodzonym kolanie

Witam, Jestem facetem o wzroście 186cm i wadze 103kg. Chciałbym się dowiedzieć, jakie ćwiczenia mogę stosować w domu na boczki oraz nogi, aby zmniejszyć ich objętość. Z nogami jednak jest większy ponieważ prawe kolano mam uszkodzone. W skrócie mówiąc będę miał operację na regenerację więzadła krzyżowego i szlifowanie łąkotki (czy coś w tym guście). Luzy w kolanie powodują, że nie mogę robić zbytnio przysiadów i robić skrętów nogą. Na chwilę obecną jeżdżę tylko rowerem, czy istnieją inne ćw?

Witam,

Tłuszcz nie jest spalany miejscowo. Jeśli zależy Panu na zmniejszeniu objętości, redukcji masy ciała należy zastosować plan żywieniowy z obniżoną ilością kalorii. Trening również powinien zostać dopasowany pod ten cel, a wiec nie rozbudowujący mięśni.
Jednak w celu odpowiedniego ukierunkowania zalecam umówienie się na wizytę podczas której zostanie wykonana dokładna analiza składu ciała. Pozwoli ona na określenie tkanki tłuszczowej oraz masy mięśniowej. Zostaną określone predyspozycji Pana do wyboru odpowiedniego planu żywieniowego.

Zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!
Robert Lipert, Dietetyk
www.lublin.mojdietetyk.pl
lublin@mojdietetyk.pl
tel. 792 450 650

warto również przeczytać: Dieta redukcyjna sposobem na wyrzeźbione ciało

http://www.mojdietetyk.pl/artykuly/dieta-redukcyjna-sposobem-na-wyrzezbione-cialo.html?c=9